O mnie

Kim jestem?

Moje pokolenie to obecne pokolenie trzydziestolatków. Rocznik niepasujący do żadnego pokolenia, wyjątkowy. Przemek – tak możesz do mnie się zwracać tutaj, ale w prawdziwym świecie niekoniecznie będzie to prawdziwe imię. Jestem człowiekiem, który w jednej chwili chciał, bądź też musiał postawić wszystko na jedną kartę i wywrócić swój świat do góry nogami.

Dlaczego tutaj jestem?

W blogosferze byłem już kilka razy, ale nigdy nie starczało czasu i zapału, aby ciągnąć to wszystko. Teraz mam silną motywację i mam zamiar zostać tutaj jak najdłużej.

Zmieniam siebie. Z czasem wyjaśnię dlaczego to wszystko robię, co sprawiło, że postanowiłem się zmienić. Nadejdzie chwila, że powoli zacznę odsłaniać karty ze swojej przeszłości i wtedy wszystko stanie się jasne. Jednak najważniejsza jest przyszłość. Mam zamiar ciężko na nią pracować. Chcę dzielić się tym jak się zmieniam, swoimi przemyśleniami i poglądami. Może znajdziesz w tym co piszę coś dla siebie.

Co dalej?

Nie wiem dokładnie co dalej, ale mam nadzieję, że z każdą chwilą będzie coraz lepiej. Mam plan i będę go realizował. Jestem ambitny i konsekwentnie dążę do wyznaczonego sobie celu.

Dlaczego nie pokazuję swojej twarzy?

Chcesz na mnie patrzeć czy czytać? Na głównym zdjęciu to nie jestem ja. Aczkolwiek niewiele się różnię od tego człowieka.

Kiedyś się ujawnię. Na to przyjdzie kiedyś czas. Taki dzień nadejdzie. Cierpliwości.


O mnie 21 Październik,2016 przemek